Sugerowana cena detaliczna:
12.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Przejściówka audio stereo z pozłacanymi stykami: gniazdo duży Jack 6.3mm i wtyk mini Jack 3.5mm. Idealna przejściówka do podłączania słuchawek do wzmacniaczy słuchawkowych.

Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Typ | Jack Stereo 6.3mm |
| Typ | Jack Stereo 3.5mm |
| Wtyki | pozłacane |
| Czy przesyła dźwięk | TAK |
| Typ wtyku | Prosty |
| Obsługa | Dźwięk |
| Typ | Analogowo-analogowy |
| Waga | 20g |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |