Sugerowana cena detaliczna:
160.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Emulator Lindy DVI EDID z funkcją klonowania emuluje informacje o monitorze w celu uzyskania maksymalnej kompatybilności DVI. Emulator jest przeznaczony do systemów, które wymagają ciągłego dostarczania sygnałów EDID, oraz pomaga rozwiązać problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z przedłużaczy, przełączników i rozgałęźników AV/KVM. Urządzenia te często nie są w stanie przekazać informacji EDID z powrotem do urządzenia źródłowego, a emulator umożliwia użytkownikowi klonowanie informacji EDID z wyświetlacza, który następnie może być dostarczony do źródła przed instalacją jakichkolwiek urządzeń pośredniczących.
Możliwe jest również korzystanie z emulatora bez klonowania wyświetlacza, ponieważ jest on wyposażony w zaprogramowane dane EDID dla najczęściej używanych kombinacji rozdzielczości DVI / częstotliwości odświeżania.
Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.
| Typ | DVI |
| Przepustowość | 3.96Gbps |
| Typ kabla: | Pasywny |
| Wejścia | 1x DVI (wtyk) |
| Wyjścia | 1x DVI (gniazdo) |
| Typ wtyku | Prosty |
| Obsługa | Obraz |
| Typ | Cyfrowo - cyfrowy |
| INNE | Temperatura pracy: 0°C - 85°C |
| : | Obsługiwane rozdzielczości EDID: 720x400@70Hz 640x480@60/67/72/75Hz 800x600@56/60/72/75Hz 832x624@75Hz 1024x768@60/70/75Hz 1152x864@75Hz 1152x870@75Hz 1440x900@60Hz 1280x960@60Hz 1280x1024@60/75Hz 1680x1050@60Hz 1920x1080@60Hz 1600x1200@60Hz 1920x1200@60Hz |
| Wysokość | 1.5cm |
| Szerokość | 5.5cm |
| Głębokość | 4.3cm |
| Waga | 0.035kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |