Sugerowana cena detaliczna:
451.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Emulator Lindy DisplayPort 1.2 EDID jest przeznaczony do systemów, które wymagają ciągłego dostarczania sygnałów EDID. Ponadto sygnały te pomagają rozwiązać problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z przedłużaczy, przełączników i rozgałęźników AV/KVM.

Emulator posiada również wskaźniki LED, aby zapewnić szybki i prosty proces instalacji, a dzięki obsłudze rozdzielczości do 3840 x 2160 @ 60 Hz, HDCP 1.3 i przepustowości DPCP, emulator idealnie sprawdza się w użytku z monitorami Ultra HD 4K, wyświetlaczami i urządzeniami źródłowymi.
Dzięki niewielkiej, minimalistycznej konstrukcji jest to poręczne rozwiązanie komunikacyjne, zapewniając bezproblemowe działanie ze starszymi i nowymi urządzeniami obsługującymi DisplayPort bez pogorszenia wydajności.
Niektóre systemy komputerowe, przełączniki KVM i inne cyfrowe systemy wideo mogą zakłócać przepływ danych EDID lub mogą nie być w stanie przekazać tych informacji bezpośrednio z powrotem do portu wyjściowego karty wideo. Adaptera można użyć do szybkiego i łatwego klonowania danych EDID z wyświetlacza DP, dzięki czemu karta graficzna ma bezpośredni dostęp do poprawnych danych z wyświetlacza. Proces klonowania zajmuje mniej niż 10 sekund.
Możliwe jest również korzystanie z emulatora bez klonowania wyświetlacza, ponieważ jest on wyposażony w zaprogramowane dane EDID dla najczęściej używanych kombinacji rozdzielczości / odświeżania.

Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Typ | Display Port |
| DisplayPort | 1.0 |
| DisplayPort | 1.1 |
| DisplayPort | 1.2 |
| Obsługa rozdzielczości | HD (1280x720p) |
| Obsługa rozdzielczości | Full HD (1920x1080p) |
| Obsługa rozdzielczości | WUXGA (1920×1200p) |
| Obsługa rozdzielczości | WQXGA (2560x1600p) |
| Obsługa rozdzielczości | Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p) |
| Obsługa rozdzielczości | WXGA+ (1440 x 900) |
| Obsługa rozdzielczości | XGA (1024×768p) |
| HDCP | TAK |
| Przepustowość | 21.6 Gbps |
| Typ kabla: | Aktywny (wbudowany wzmacniacz) |
| Aktywny | TAK |
| Czy przesyła dźwięk | TAK |
| Wejścia | 1x DisplayPort (wtyk) |
| Wyjścia | 1x DisplayPort (gniazdo) |
| Typ wtyku | Prosty |
| Obsługa | Obraz |
| Obsługa | Dźwięk |
| Typ | Cyfrowo - cyfrowy |
| HDBaseT | NIE |
| INNE | Temperatura pracy: 0°C - 60°C |
| : | Obsługiwane rozdzielczości EDID: 640 x 480p 60Hz 800 x 600p 60Hz 1024 x 768p 60Hz 1280 x 720p 60Hz 1280 x 960p 60Hz 1280 x 1024p 60Hz 1440 x 900p 60Hz 1680 x 1050p 60Hz 1920 x 1080p 60Hz 1920 x 1200 60Hz 2560 x 1440p 60Hz 2560 x 1600p 60Hz 3840 x 2160p 24Hz 3840 x 2160p 30Hz 3840 x 2160 60Hz |
| Wysokość | 1.4cm |
| Szerokość | 3cm |
| Głębokość | 6.13cm |
| Waga | 0.018kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |