Sugerowana cena detaliczna:
29.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Lindy Coaxial (RCA-RCA) Cromo Line jest wysokiej jakości, elastycznym kablem, idealnym do zastosowania w sprzęcie hi-fi. Posiada złącza pokryte 24-karatowym złotem dla optymalnej zdolności przewodzenia i odporności na matowienie i korozję.

Kabel idealnie nadaje się do cyfrowych urządzeń audio, takich jak telewizory, komputery PC i odtwarzacze DVD.
Kable są wykonane z elastomerów termoplastycznych (TPE). Są całkowicie wolne od PVC i halogenów zgodnie z dyrektywami UE, które mają na celu ograniczenie stosowania PVC i toksycznych dodatków zawartych w konstrukcjach kablowych.

Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Długość | 0.5m |
| Ekranowanie | TAK |
| Wtyki | RCA RCA |
| Kształt | Okrągły |
| Kierunkowość | Nie |
| Elastyczność kabla, średnica załamania kabla | 30mm |
| Średnica (grubość kabla) | 3mm |
| Rozmiar wtyków (szer x wys x dlug) | 10.4x25x10.4mm |
| Izolacja | TPE |
| INNE | certyfikaty RoHS, REACH |
| : | Przekrój: 28AWG |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |