Sugerowana cena detaliczna:
61.00 zł
Dostępnosć:
w magazynie
Lindy 36658 Kabel USB 3.0 typ A - Micro B
Kabel Cromo Line USB 3.0 posiada potrójnie ekranowaną konstrukcję. Wysokiej jakości styki i złącza pokryte 24-karatowym złotem zapewniają optymalną integralność sygnału i maksymalną niezawodność.
Protokół SuperSpeed obsługuje przepustowość do 5 Gb/s, aby umożliwić szybkie przesyłanie dużych ilości danych.
Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Długość | 2m |
| Ekranowanie | Potrójne |
| Ekranowanie | TAK |
| Wtyki | 1x USB 3.0 A<br>1x USB 3.0 micro B |
| Kształt | Okrągły |
| Elastyczność kabla, średnica załamania kabla | 55mm |
| Średnica (grubość kabla) | 5.5mm |
| Izolacja | PVC |
| Typ | Kabel |
| USB | USB 1.1 |
| USB | USB 2.0 |
| USB | USB 3.0 |
| USB | USB 1.0 |
| Obsługa MHL | NIE |
| Przepustowość | do 12Mbit/s |
| Przepustowość | do 480 Mbit/s |
| Przepustowość | do 5 Gbit/s |
| Przepustowość | do 1.2 Gbit/s |
| Kabel spiralny | NIE |
| Typ | USB A-B |
| INNE | Styki pozłacane 24K złotem |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |