Sugerowana cena detaliczna:
170.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Idealny do użytkowania w terenie i do zastosowań BYOD. Przejściówka Mini-DisplayPort/Thunderbolt oferuje ekonomiczne rozwiązanie do podłączenia monitora HDMI, DVI-D lub VGA z wysoką rozdzielczością, projektora lub ekranu LCD do notebooka wyposażonego w funkcję Mini-DisplayPort (Ultrabook, Surface Book lub Surface Pro).
Dzięki lekkiej konstrukcji i płaskiej budowie, przejściówka łatwo mieści się w torbie na notebooka, dzięki czemu zawsze można mieć ją przy sobie i łączyć się z najczęściej używanym cyfrowym i analogowym sprzętem wideo, bez konieczności noszenia wielu adapterów. Obsługa rozdzielczości do 4K 60Hz Ultra HD (tylko HDMI) umożliwia podłączenie monitorów i projektorów o najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu nigdy nie będzie trzeba rezygnować z wysokiej jakości obrazu.
Jednocześnie może być używany tylko jeden kanał wyjściowy.
Przejściówka obsługuje porty iMac/Mac/MacBook Thunderbolt.
Najważniejsze cechy:
| Typ | Mini Display Port |
| HDMI | 1.4 (Standard Speed) |
| HDMI | 1.4a (High Speed) |
| HDMI | 1.4b (High Speed z Ethernet) |
| HDMI | 1.3b |
| HDMI | 2.0a |
| HDMI | 1.3c |
| HDMI | 1.3a |
| DisplayPort | 1.0 |
| DisplayPort | 1.1 |
| DisplayPort | 1.2 |
| DVI | DVI-D |
| Obsługa rozdzielczości | SD (576i) |
| Obsługa rozdzielczości | HD (1280x720p) |
| Obsługa rozdzielczości | Full HD (1920x1080p) |
| Obsługa rozdzielczości | WUXGA (1920×1200p) |
| Obsługa rozdzielczości | UXGA (1600x1200p) |
| Obsługa rozdzielczości | Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p) |
| Obsługa rozdzielczości | WXGA+ (1440 x 900) |
| HDCP | TAK |
| Wejścia | 1x Mini Display Port |
| Wyjścia | 1x HDMI <br>VGA<br>DVI-D |
| Inne złącza | HDMI |
| Inne złącza | VGA |
| Inne złącza | DVI |
| INNE | Wspiera 8/10/12bitową głębię kolorów |
| : | Wspiera HDCP 1.4/2.2 i DPCP |
| Wysokość | 60mm |
| Szerokość | 60mm |
| Głębokość | 16.5mm |
| Waga | 59g |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |