Sugerowana cena detaliczna:
81.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Wysokiej jakości, potrójnie ekranowany kabel Mini DisplayPort Cromo Line z wtykami pozłacanymi 24-k złotem zapewnia pełną integralność sygnału. Obsługuje rozdzielczość do 4K 4096x2160@60Hz 4:4:4 10bit.

Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Długość | 0.5m |
| DisplayPort | Mini |
| DisplayPort | 1.4 |
| Ekranowanie | Potrójne |
| Ekranowanie | TAK |
| 3D | TAK |
| Wtyki | 2x Mini DisplayPort |
| Obsługa rozdzielczości | SD (576i) |
| Obsługa rozdzielczości | HD (1280x720p) |
| Obsługa rozdzielczości | Full HD (1920x1080p) |
| Obsługa rozdzielczości | WUXGA (1920×1200p) |
| Obsługa rozdzielczości | UXGA (1600x1200p) |
| Obsługa rozdzielczości | QXGA (2048 x 1536p) |
| Obsługa rozdzielczości | WQXGA (2560x1600p) |
| Obsługa rozdzielczości | Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p) |
| Obsługa rozdzielczości | 1920 x 1440 |
| Obsługa rozdzielczości | WXGA+ (1440 x 900) |
| Obsługa rozdzielczości | XGA (1024×768p) |
| Obsługa rozdzielczości | WXGA (1280×800p) |
| Obsługa rozdzielczości | 4096x2160 |
| Kształt | Okrągły |
| Kierunkowość | Nie |
| Elastyczność kabla, średnica załamania kabla | 55mm |
| Średnica (grubość kabla) | 5.5mm |
| Przepustowość | 17.28Gbit/s |
| Izolacja | PVC |
| Typ | Kabel |
| Typ wtyku | Prosty |
| INNE | pozłacane wtyki |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |