Sugerowana cena detaliczna:
277.00 zł
Dostępnosć:
brak w magazynie
Linia kabli Lindy Cromo Line zapewnia o najwyższej jakości przewodnictwa sygnału, zaawansowanej architekturze, wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz wyjątkowym wzornictwie. Aby zapewnić pełną integralność sygnału, styki kabli HDMI Cromo Line są pozłacane 24-karatowym złotem, a przewody są potrójnie ekranowane folią mylarową najwyższej jakości i pokryte w 85% miedzianym oplotem.

Najważniejsze cechy:
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
| Długość | 10m |
| Przekrój | 24AWG |
| HDMI | 1.4 (Standard Speed) |
| HDMI | 1.4a (High Speed) |
| HDMI | 1.4b (High Speed z Ethernet) |
| HDMI | 1.3b |
| HDMI | 2.0a |
| HDMI | 1.3c |
| HDMI | 1.3a |
| Przewodnik | Miedź beztlenowa OFC: 99.996% |
| Ekranowanie | Potrójne |
| Ekranowanie | TAK |
| Wtyki | 2x HDMI |
| Obsługa rozdzielczości | SD (576i) |
| Obsługa rozdzielczości | HD (1280x720p) |
| Obsługa rozdzielczości | Full HD (1920x1080p) |
| Obsługa rozdzielczości | Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p) |
| Obsługa rozdzielczości | 4096x2160 |
| Kształt | Okrągły |
| Kierunkowość | Nie |
| Elastyczność kabla, średnica załamania kabla | 60mm |
| Średnica (grubość kabla) | 10.5mm |
| HDCP | TAK |
| CEC | TAK |
| Automatic Content Enhancement (ACE) | TAK |
| Przepustowość | 10.2Gbps |
| Izolacja | PCV |
| 3D | TAK |
| Ethernet (HEC) | TAK |
| Audio Return Channel (ARC) | TAK |
| INNE | złącza i piny pozłacane 24-karatowym złotem |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| GPSR - informacje | Producent Nazwa firmy: LINDY International Limited ul. Sadler Forster Way TS17 9JY Thornaby, United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland e-mail: talktous@lindy.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: RAFKO Rafał Koc ul. Hetmańska 33B 15-727 Białystok, Polska tel.: 857479757 |