Lindy 32541 Przedłużacz światłowodowy LC sygnału VGA oraz audio do 750m

Sugerowana cena detaliczna: 2399.00 zł
Dostępnosć: w magazynie

Lindy 32541

Lindy 32541Przedłużacz sygnału VGA i Audio obsługuje 2 standardowe przewody światłowodowe LC duplex. Jest w stanie przesłać sygnał na odległość do 750m bez straty na jakości lub degradacji sygnału z uwagi na kompresję lub zakłócenia elektromagnetyczne. Urządzenie jest przystosowane do profesjonalnej transmisji sygnału zgodnie ze standardami obowiązującymi w branży medycznej, wojskowej oraz przemysłowej.

Najważniejsze cechy:

  • przesył sygnałów VGA do 750m przy użyciu przewodu światłowodowego OM3 LC
  • obsługa rozdzielczości VGA do 1920 x 1080p
  • w zestawie nadajnik, odbiornik oraz para zasilaczy
  • obsługa sygnału stereo

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

3D
3D NIE
Obsługa rozdzielczości
SD (576i)
HD (1280x720p)
Full HD (1920x1080p)
WUXGA (1920×1200p)
UXGA (1600x1200p)
QXGA (2048 x 1536p)
WXGA (1280×800p)
HDCP
NIE
Czy przesyła dźwięk
TAK
Dźwięk wielokanałowy
NIE
Wejścia
1x VGA
1x jack 3.5mm audio
4x OM2 LC
Wyjścia
2x VGA
4x OM2 LC
Obsługa
Obraz
Dźwięk
Gwarancja
24 miesiące



Galeria